Ã–VRIGT / Diverse / Emaljskylt 14367536

nr 1436 7536

Emaljskylt

Kondition: bruksslitage, färgbortfall, skador

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 6 december 2021
kl 19:01:05